Nr katalogowy: 1120

Malarz nieokreślony XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1120

Róże, 1898

olej, płótno; 53 x 38 cm;
sygn. p. d.: E. Lastelein? / 1898 (?).
estymacja: 2 200 - 3 000 zł