Nr katalogowy: 1106

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 1106

Kościół św. Kazimierza we Lwowie, 1925

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 14,5 x 20 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kossak / I/V 1925. (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł