Nr katalogowy: 1105

Adam SETKOWICZ (1875-1945)

Nr katalogowy: 1105

Postój w lesie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 30 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł