Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII/XVIII w.
Nr katalogowy: 165
Napad na dyliżans
olej, płótno dublowane; 38 x 59 cm.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
estymacja: 11 000 - 14 000 zł