Nr katalogowy: 164

Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII/XVIII w.

Nr katalogowy: 164

Obóz wojskowy

olej, płótno dublowane; 43 x 50,5 cm.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł