Nr katalogowy: 166

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 166

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno dublowane; 79 x 56 cm.
obraz po konserwacji.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł