Nr katalogowy: 162

Ferdinand DUPONT (1660-1712) ?

Nr katalogowy: 162

Potyczka

olej, deska; 27,5 x 38 cm;
sygn. p. d. Du pon (? - słabo czytelna).
estymacja: 15 000 - 18 000 zł