Nr katalogowy: 161

Malarz nieokreślony, włoski, zapewne 1 poł. XVIII w.

Nr katalogowy: 161

Sąd Parysa

olej, płótno dublowane; 93 x 115,5 cm (wymiar owalu w świetle oprawy)
95 x 116,5 cm (wymiar prostokątnego krosna);
estymacja: 23 000 - 30 000 zł