Nr katalogowy: 1124

Rafał HADZIEWICZ (1803-1886)

Nr katalogowy: 1124

Zestaw czterech prac - sceny alegoryczne

zestaw czterech prac ujętych pierwotnie na 1 kartonie;
olej, papier; przed konserwacją
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł