Nr katalogowy: 1123

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 1123

Kwiaty

olej, tektura; 31,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: I. NOWAKOWSKA /-ACEDAŃSKA.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł