Nr katalogowy: 315

Tadeusz SPRUSIAK (1907 - 1995)

Nr katalogowy: 315

Motyw z Kazimierza nad Wisłą

olej, płótno, 45 x 56 cm; sygn. l. d.: T SPRUSIAK