Nr katalogowy: 305

Leszek BARTKIEWICZ (ur. 1976)

Nr katalogowy: 305

Figura kreślon, 2004

olej, płótno, 46 x 38 cm; sygn. l. d.: LB / 2004; na odwrocie napisy autorskie