Nr katalogowy: 304

Jerzy GROCHOCKI (ur. 1931)

Nr katalogowy: 304

Kontrasty i koniunkcje - dyptyk, 1979

akryl, płótno naklejone na deskę, 42 x 42 cm; sygn. i opisane na odwrocie