Nr katalogowy: 321

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 321

Afrykańscy strażnicy burzy, 1976?

kredka, ołówek, papier jasnobrązowy; 42 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: ... / 1976 (nieczytelnie).