Nr katalogowy: 320

Wacław TYC, 2 poł. XX w.

Nr katalogowy: 320

Zestaw 4 prac z cyklu "Jazda Polska", 1974

piórko, tusz, akwarela, papier; 34 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem u dołu: WacławTyc 1974 r.