Nr katalogowy: 139

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 139

Pejzaż z domem, 1918

olej, tektura; 25,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 17 6 1918 Stefan Filipkiewicz (pierwotna sygnatura zamazana);