Nr katalogowy: 138

Helena KLUSEMANN ?, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 138

Pejzaż z młynem

olej, płótno; 33,5 x 47,5 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: Helene Klusemann ... (słabo czytelnie);