Nr katalogowy: 21

Karol FRYCZ (1877-1963)

Nr katalogowy: 21

Nicefor i Filomena. Marian Jednowski i Józefina Wójcicka w sztuce W. L. Anczyca Kościuszko pod Racławicami

z teki Melpomeny;
litografia, papier; 43,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);