Karol FRYCZ (1877-1963)
Nr katalogowy: 20
Zelwerowicz, Kotarbiński, Jednowski jako Lichocki, Bartosz i Nicefor oraz Kościuszko w sztuce Anczyca„Kościuszko pod Racławicami
z teki Melpomeny
litografia, papier; 39,5 x 59 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: FK.
sygn. p. d.: FK.