Nr katalogowy: 105

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 105

Za waszą i naszą wolność

akwarela, tusz, piórko, papier; 40,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: AU.