Henryk HAYDEN (1883-1970)
Nr katalogowy: 104
Pejzaż z nadmorskim miasteczkiem
gwasz, akwarela, papier; 30 x 46,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Hayden
sygn. l. d.: Hayden