904
Szafka-barek w stylu art déco w formie walca, fornirowana palisandrem;
67 x śr. 48 cm; Polska, 1925-30;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 700 zł

David RIVERS & SON (ok. 1735-1820)

905
Zegar podłogowy konstrukcja sosnowa; mahoń piramidowy, mosiądz, stal, szkło; wys. 286 cm, szer. 54,5 cm,
głęb. 27 cm.Anglia, Cornhill-London, XVIII / XIX w.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

906
Szafka eklektyczna do przechowywania nut i płyt w stylu eklektycznym; mahoń (?), fornir mahoniowy;
113,8 x 58,6 x 48 cm; Europa Środkowa, pocz. XX w;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

907
Szafka w stylu II cesarstwa czerniona, inkrustowana żyłką mosiężna;
105 x 83 x 36 cm; Francja (?), 3 ćw. XIX w;
estymacja: 5 800 - 7 800 zł

908
Lustro z konsolą neorokokowe rzeźbione, pozłacane; konsola - 43,3 x 78,5 x 29,5 cm; lustro - 226 x 88,5 x 15 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 7 500 zł

909
Lustro w rozbudowanej ramie o architektonicznej neorenesansowej formie
dębowe; 229,5 x 211 x 53,2 cm;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

1901
Postument w stylu mebli wiktoriańskich w formie toczonej spiralnie kolumny, mahoniowy;
146 x 48 x 48 cm; śr. blatu 32 cm, Anglia?, kon. XIX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

1902
Szafka kątowa neostylowa fornirowana mahoniem; wys. 149,3 x gł. 58 cm, boki 66,3 cm,
Europa, 1 ćw. XX w.;
estymacja: 1 500 - 1 900 zł