Nr katalogowy: 1436

Henryk KRYCH (1905-1980)

Nr katalogowy: 1436

Zamek Królewski w Warszawie, 1977

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH / 77;
estymacja: 2 100 - 2 800 zł