Nr katalogowy: 1435

Henryk KRYCH (1905-1980)

Nr katalogowy: 1435

Plaża

olej, płótno; 50 x 61 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: „PLAŻA” oraz nr na płótnie: 11 A.
estymacja: 2 600 - 3 500 zł