Nr katalogowy: 1427

Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 1427

Zima w miasteczku, 1999

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Gnatowski / 7 II 1999;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 400 zł