Nr katalogowy: 1426

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

Nr katalogowy: 1426

Ogrodnicza

olej, płyta; 34 x 31 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł