Nr katalogowy: 1417

Krystyna CĘKALSKA-LINDERT (1920-2011)

Nr katalogowy: 1417

Kobiety

olej, płótno; 100 x 60 cm;
sygn. p. g.: K CĘKALSKA (dwukrotnie);
estymacja: 1 500 - 1 900 zł