Nr katalogowy: 1416

Stanisław ŻÓŁTOWSKI (1914-2004)

Nr katalogowy: 1416

Naprzód [Wpierjot], 1964

olej, płótno; 59 x 85 cm;
sygn.. i dat. p. d.: St. Żółtowski / 64.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł