Nr katalogowy: 119

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 119

Gorgona - szkic, 1916

olej, deska; 36 x 26,5 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewego boku u dołu: J. Malczewski / 1916;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł