Nr katalogowy: 118

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 118

Dziewczyna, 1899

olej, płótno dublowane; 59,5 x 48 cm (owal);
sygn. i dat. p. d.: Fr. Żmurko / 1899
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena oferowana 36 000 zł