Nr katalogowy: 1416

Kazimierz SOWICKI (1915-1977)

Nr katalogowy: 1416

Teatr lalek, 1965

olej, płyta; 44 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: XSowicki 65;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł