Nr katalogowy: 1415

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1415

Lilie białe, 2018

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: LILIE BIAŁE / Małgorzata Heintze-Paszkowicz / 2018. 50 x 70 / olej-płótno.
estymacja: 2 800 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 400 zł