Nr katalogowy: 1407

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1407

Z cyklu: Symptomy, Wielka gra II, 1988

olej, płótno; 130 x 175 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 88;
estymacja: 12 000 - 17 000 zł