Nr katalogowy: 1406

Maa SAMBORSKA (ur. 1965)

Nr katalogowy: 1406

Wdech, wydech, 2018

akryl, olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: MAA SAMBORSKA 2018.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł