Nr katalogowy: 303

Joan MIRO (1883-1983) - według

Nr katalogowy: 303

Kompozycja z ptakiem

litografia, druk artystyczny, papier; 49 x 39 cm;
sygn. p. d. kompozycji: Miro; l. d.: CLXII / CCC