Nr katalogowy: 302

Joan MIRO (1883-1983) - według

Nr katalogowy: 302

Kompozycja

litografia, druk artystyczny, papier; 39,5 x 27 cm;
sygn. p. d. w kompozycji: Miro; l. d. numer: CXXII / CCC;