Nr katalogowy: 133

Ivan Vasilievich SOROKIN (1922-2004)

Nr katalogowy: 133

Martwa natura z wazonem i jabłkami

olej, płótno; 38,5 x 52,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: I. Sorokin.