Nr katalogowy: 132

Wiktor S. KONSTANTINOW (ok. 1904-1970)

Nr katalogowy: 132

Roztopy

olej, płótno; 40 x 50 cm;
ślad po napisie - sygn. (?) l. d.: … zatarty.