Nr katalogowy: 109

Czesław NOWAKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 109

Stare Miasto w Warszawie - tryptyk, ok. 1930

akwarela, papier;
23 x 29 cm (wymiar środkowej części w świetle passe-partout)