Nr katalogowy: 110

Marian PUCHALSKI (1912-1970)

Nr katalogowy: 110

Pałac na Wodzie w Łazienkach Królewskich

akwarela, tektura; 13 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: M. Puchalski