Nr katalogowy: 123

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 123

Swaty

olej, płótno; 86 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: L. Stroynowski;
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 18 000 zł