Nr katalogowy: 122

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 122

Pastuszek i starzec, 1914

olej, tektura; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wlastimil Hofman / 1914.
estymacja: 40 000 - 55 000 zł