Nr katalogowy: 1414

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1414

Biała dama, 1998

olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ1998;
estymacja: 15 000 - 19 000 zł