Nr katalogowy: 1415

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1415

Interwały postfizykalne X, 2012

akryl, płótno; 60 x 28 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12; nr p. d.: X;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł