Nr katalogowy: 323

Stanisław WAŁACH (1919 - 1983)

Nr katalogowy: 323

Kierowca, 1975

olej, płótno, 95 x 60 cm; na odwrocie napis: Stanisław Wałach "Kierowca" 75