Nr katalogowy: 1414

Dariusz FIET (ur. 1960)

Nr katalogowy: 1414

Miedziany horyzont, 2015

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d. FIET (w pionie) l. d. dat.: 2015.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł