Nr katalogowy: 1413

KaDee - Krzysztof DUDZIŃSKI (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1413

Kwiaty w wazonie, 2016

olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. g.: KaDee 2016;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł