Nr katalogowy: 411

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 411

Dom Beethovena, 1957

olej, tektura; 27,5 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: JK 57 r.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł