Nr katalogowy: 410

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 410

Sopot, 1989

olej, płótno; 95 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: SOPOT 1989 / E. DWURNIK;
estymacja: 34 000 - 38 000 zł