Nr katalogowy: 404

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 404

Nokturn XXXXVIII, 1999

akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1999;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł